FOTO/ Ja se si dukej Enca në moshën 12-vjeçare

Showbiz

FOTO/ Ja se si dukej Enca në moshën 12-vjeçare

Enca Haxhia e ka nisur karrierën muzikore që në moshë të vogël, teksa sot është një këngëtare që provokon shumë në rrjetet e saj sociale dhe gjendet shpesh në portale me tituj nga më të ndryshmit.

Së fundmi, duket se Enca është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj.

Këngëtarja ka postuar një foto kur ishte në moshën 12-vjeçe, teksa ka pozuar me bikini anës pishinës. Enca ka qenë një vajzë simpatike që e vogël.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

FOTO/ Ja se si dukej Enca në moshën 12-vjeçare

Kujtojmë se së fundmi, këngëtarja është zhvendosur me qendrim në Dubai, e cila e zbuloi pak kohë më parë se është bërë rezidente e Emirateve të Bashkuara Arabe.

ME TE LEXUARAT