FOTO/ Forma bombastike, tifozja e Juventusit “lajthit” fansat në rrjetet sociale

Showbiz

FOTO/ Forma bombastike, tifozja e Juventusit “lajthit” fansat
Eva Padlok u bë e famshme vite më parë si një prej modeleve më seksi të Moto GP-së.  Ndonëse tashmë larg cirkuiteve, 39-vjeçarja spanjolle vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Bukuroshja katalanase është tepër aktive në “Instagram”, ndërsa shfaqet në foto dhe video tepër provokuese. 

FOTO/ Forma bombastike, tifozja e Juventusit “lajthit” fansatFOTO/ Forma bombastike, tifozja e Juventusit “lajthit” fansat

ME TE LEXUARAT