FOTO/ Bora Zemani ‘merr hak’ ndaj Donaldit, kapet në makinë me Atdheun

Showbiz

FOTO/ Bora Zemani ‘merr hak’ ndaj Donaldit, kapet në

Marrëdhënia Bora Atdhe ka qënë e përfolur prej kohësh, por asnjëhere nuk është zbuluar si qëndron e vërteta.

Ndonse Bora nuk e ka pranuar asnjëhere, Atdheu me pas e ka kthyer në një loje duke bërë lojra fjalësh në intervistat që ka thënë.

Së fundmi, Kryefjala ka siguruar një  foto të Borës dhe Atdheut në makinën e këtij të fundit, teksa janë ndaluar nga policia. Bora është brenda në makine dhe Atdheu jashtë duke folur me policet.

FOTO/ Bora Zemani ‘merr hak’ ndaj Donaldit, kapet në

E pra njëhere tha që është nga xhirimet Bora, po tani ku ishte?! Në një moment që diskutohet një trio Donald Bora Trixa futet në skenë edhe Atdheu.

Rikujtojmë qe Donaldi shpeshherë përserit se mes tyre kanë ndodhur shumë gjëra, a janë këto gjëra qe po mendojmë edhe ne? Kjo mbetet për tu parë!faxweb

 

ME TE LEXUARAT