Fifi: Nuk duhet të hidhet kaq shumë pluhur për Trixën dhe Borën

Showbiz

Fifi: Nuk duhet të hidhet kaq shumë pluhur për Trixën dhe

Beatrix pak ditë më parë, këngëtarja la shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe sapo u bë pjesë e realitetit jashtë nuk u prit nga publiku. Kjo bërë që Trixa të mungonte në emisionin “Fun Club”, si pasojë e gjendjes jo të mirë shëndetësore.

Mirëpo, Beatrix ka pasur edhe mbështetjen e personazheve të njohur si ish banorja Neda Ballaku apo edhe të këngëtares Fifi.

Kjo e fundit më një ‘live’ në Instagram tha se njerëzit asnjëherë nuk duhet gjykuar për ndjenjat e tyre dhe se nuk është në rregull ajo që po bëhet ndaj Beatrix.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Nuk është mirë të hidhet kaq shumë pluhur përmbi një femër, si për Trixën, si për Borën, si për cilëndo, vetëm ndaluni, gjykoni lojën e njerëzve, jo ndjenjat e tyre sepse kjo nuk është normale”,  u shpreh Fifi.

ME TE LEXUARAT