Fero kërkoi nuse tjetër, vjen reagimi epik i Arbenitës

Showbiz

Fero kërkoi nuse tjetër, vjen reagimi epik i Arbenitës

Çifti i showbizzit, Fero dhe Arbenita, kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të krizave që patën dhe divorcit të tyre.

Para pak ditësh, reperi postoi një shprehje, në të cilën thuhej që gruaja e parë nuk duhet ta ndalojë burrin që të marrë një grua të dytë.

E për këtë nuk ka munguar reagimi i modeles bukuroshe.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ajo ka publikuar një foto me anë të së cilës anasjelltas ja bënë me dije se çfarë ka humbur.

Fero kërkoi nuse tjetër, vjen reagimi epik i Arbenitës

ME TE LEXUARAT