Fejohet papritur Ish-banori i BBV/ Nuk do ta besoni se për kë bëhet fjalë…

Showbiz

Fejohet papritur Ish-banori i BBV/ Nuk do ta besoni se për kë

Ard Gashi duket ti ketë dhënë fund beqarisë. Ai aludohej për një lidhje mes tij dhe Shqipe Hysenaj, por në fakt Ardi veç paska qenë në një lidhje tjetër. Shoqëria bëjnë me dije se në ditëlindjen e tij, ai ka ndryshuar status.

Urime Ardi!

Ai ka preferuar ta mbaje të fshehtë identitetin e vajzes me të cilën është fejuar, duke i bere publike vetem shkronjen e pare te emrit “F”.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Fejohet papritur Ish-banori i BBV/ Nuk do ta besoni se për kë

ME TE LEXUARAT