Çfarë po ndodh në “Për’puthen”? Jasemin foto me bluzën e Erlindit, Atdheu i komenton: Anticovidi im

Showbiz

Çfarë po ndodh në “Për’puthen”? Jasemin

Sulmes virtual mes konkurrentëve të “Për’puthen” nuk ndalen. U njohëm në mëngjes me postimin e Atdheut dhe komentin e Jaseminit, gjithashtu fotoja e Sarës me Andit, ndërsa tani del në skenë një treshe tjetër. Atdheu- Jasemin dhe Erlindi.


Bëhet fjalë për një foto të postuar nga Jasemina me bluzën e Erlindit. Në këtë post ka komentuar Antonela që i shkruan: “Si e njohur kjo bluza”, por ka qenë komenti i Atdheut që ka habitur të gjithë. “Anticovidi im” shkruan ai, ndërsa shton dhe një emoji me sytë me zemra. Të gjithë jemi konfuzë tani. 

Çfarë po ndodh në “Për’puthen”? Jasemin

ME TE LEXUARAT