Çfarë po kurdis Olta dhe Dea me produksionin?

Showbiz

Çfarë po kurdis Olta dhe Dea me produksionin?

Reality show Big Brother është në qendër të vëmendjen që prej dhjetorit.

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një bisedë e Oltës dhe Deas që bisedojnë me kode për firmosje ne e një kontrate me produksionin.

Dea: Të thanë më gjë për atë që do firmosnim?

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Olta: Jo taman

Dea: Aha

Olta: Po ty?

Dea mohon me gisht.

ME TE LEXUARAT