Çfarë e frikëson? Kanadezi bën postimin e papritur për “Top Channel”

Showbiz

Çfarë e frikëson? Kanadezi bën postimin e papritur

Pasi fituesi i “Big Brother Kanada”, Kevin Jacobs u bë i njohur për publikun shqiptar, shkak Luizi, së fundmi ai ka ngritur dyshimet se i ka ardhur ftesë nga “Top Channel” për të dhënë një intervistë me ta.

Dyshimet lindën pasi kanadezi në rrjetin e tij social, Instagram, ka kërkuar mendimin e ndjekësve nëse duhet t’a pranojë ftesën apo jo.

“Njerëzit po thonë se është keq për Luizin nëse unë bëj një intervistë për “Top Channel”. Thjesht po e konfirmoj.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Duhet ta refuzoj intervistën, po apo jo?”, shkruan Kevin ne pyetjen qe i beri ndjekesve te tij te shumte qe jane edhe fansa te Luizit pasi atij i jane shktuar ndjekesit kur mbeshteti Luizin.

Arsyeja pse Kevin ka kërkuar mendimin e ndjekësve të tij vjen pasi një pjesë e madhe e tyre e kanë vënë në dijeni për intervistat e fundit të “Top Channel” ku janë përpjekur të nxjerrin keq Luiz Ejllin.

Nuk dihet nëse i ka ardhur një ftesë zyrtare Kevinit apo nëse ai e ka pranuar, por një video në rrjet ka qarkulluar ditën e sotme ku thuhet se Kevin është nisur drejt shqipërisë për të dhënë intervistë në “Top Channel”.

Megjithatë kjo video rezulton të jetë jo e vërtetë pasi nuk është profili zyrtar i Kevin Jacobs dhe mbetet te presim deri te shtunen per te pare nese ai do te vij ne Prime pasi sigurisht shikueshmeria eshet shume me e madhe edhe per te realizuar intervisten me te por mund te ndodh qe eshte te takon Luizin.

ME TE LEXUARAT