Evi Reçi dhe Kledi Hysa janë bashkë? Detaji që konfirmon zyrtarisht lidhjen e tyre

Showbiz

Evi Reçi dhe Kledi Hysa janë bashkë? Detaji që konfirmon

Prej disa javësh, në mediat rozë po përflitet se ish-banori i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa është në një lidhje me këngëtaren e njohur Evi Reçi.

Ndonëse asnjëri prej të dyve nuk kanë konfirmuar ende asgjë, shenjat vërtetojnë gjithmonë e më shumë se mes tyre është krijuar një marrëdhënie shumë e bukur.

Së fundmi, Evi ka udhëtuar drejt Austrisë, vendi ku Kledi jeton. Këngëtarja nuk ka nguruar të ndajë foto, madje duke theksuar edhe vendodhjen.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Evi Reçi dhe Kledi Hysa janë bashkë? Detaji që konfirmon

Nga ana tjetër, Kledi ka postuar disa foto si model në Austri, duke zbuluar se po zhvillon karrierën aty.Kujtojmë që pak kohë më pare dyshja të ndodheshin në Firence në të njëjtin vend, ku Evi ka studiuar dhe jetuar prej vitesh.

Evi Reçi dhe Kledi Hysa janë bashkë? Detaji që konfirmon

ME TE LEXUARAT