Ermal Fejzullahu “argëtohet” me kërcimtaret në sy të gruas, por Ariana habit me reagimin e saj (Video)

Showbiz

Ermal Fejzullahu “argëtohet” me kërcimtaret në sy

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar. Bashkëshortja e këngëtarit është mjaft popullore në rrjetet sociale ku numëron më shumë se 200 mijë ndjekës.

Së fundmi, çifti kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një situatë ku janë përfshirë. Teksa kanë marrë pjesë në ditëlindjen e e një miku të afërt, Ermali e ka shijuar në maksimum atmosferën duke i lejuar vetes në sy të partneres të “argëtohet” me kërcimtaret e ftuara.

Në videon e bërë virale shihet Fejzullahu i ulur në mes dhe vajzat që i kërcejnë rrrotull.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Sigurisht nuk kishte si të mungonte reagimi i Arianës, e cila pasi bën një mimikë të “acaruar” zgjedh të bashkohet me kërcimtaret.

Kujtojmë që Ermali dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve të cilët i shohim shpesh në rrjete sociale: Arti, Buna, Era dhe më e vogla, Ana.

Vogëlushja erdhi në jetë në shtator të vitit 2019.

Asokohe Ariana u shpreh se nuk ka mbaruar me kaq, pasi dëshiron që ta bëjë djalin me një vëlla.

ME TE LEXUARAT