Era Istrefi e lidhur me kampionin e Italisë?

Showbiz

Era Istrefi e lidhur me kampionin e Italisë?

Era Istrefi dhe kapiteni i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, por mediat po aludojnë së fundmi se mes tyre ka nisur një raport dashurie.

Këngëtarja po pushon bashkë me një prej shoqeve të ngushta të saj në Capri të Italisë dhe gjejeni se kush është tjetër atje? 

Në po të njëjtin vend dhe hotel po pushon edhe kapiteni Rrahmani.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ndonëse futbollisti nuk ka postuar asnjë fotografi, dëshmitarët okularë dhe fansat, që kanë shkrepur foto në po të njëjtin hotel, i kanë nxjerrë ‘zbuluar’. 

Kjo sepse në të njëjtin hotel janë vendosur edhe lojtarë të tjerë të ekipit kampion. 

Gjithsesi, këto indikacione kanë qenë të mjaftueshme për të ngritur dyshime të reja mbi një raport romance mes dyshes, Era & Amir.

ME TE LEXUARAT