EMRI/ Nis “Big Brother VIP Kosova”, zbulohet kush është banori i parë

Showbiz

EMRI/ Nis “Big Brother VIP Kosova”, zbulohet kush është

Ka nisur “Big Brother VIP Kosova”. Është zbuluar banori i parë dhe bëhet fjalë për reperin e njohur, Getinjo.

Ai është prezantuar përmes një klipi të realizuar në bibliotekë.

Getinjo është përfolur vazhdimisht në mediat rozë që do të jetë pjesë e “BB VIP Kosova”, por nuk e ka pranuar në asnjë moment.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Kujtojmë që pjesë e shtëpisë së famshme do të bëhen 14 banorë, të cilët do të luajnë për 200 mijë euro.

 

ME TE LEXUARAT