Einxhel Shkira feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç bën ish-banorja e BBV

Showbiz

Einxhel Shkira feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç bën

Moderatorja, Einxhel Shkira feston sot 34 vjetorin e lindjes. Orët e para të mëngjesit ajo i priti me urimet më të përzemërta nga familjarët, miqtë, të afërmit dhe fansat e saj.


Sigurisht, ai më i veçanti ishte urimi i partnerit të saj Dj Dagz.


Ai ka postuar në ‘Instastory’ një video teksa me të birin në krah urojnë Einxhel duke i thënë kështu edhe se dhurata e tij në këtë ditëlindje është pikërisht Trev.

ME TE LEXUARAT