“Einxhel nuk ka lidhje me VIP”, Stresi bën deklaratën e fortë

Showbiz

“Einxhel nuk ka lidhje me VIP”, Stresi bën deklaratën e

Stresi, në një intervistë të dhënë së fundmi, ka folur dhënë mendimin e tij për Big Brother VIP.

Einxhel është një ndër konkurrentet më të forta dhe të komentuara, sidomos për lidhjen me Dj Dagz.

Stresi thotë se ajo nuk mund të quhet VIP. “Egoiste shumë, naive shumë. Nuk është modeli për ta ndjekur. Ajo në “Big Brother” kishte deklaruar që e kanë sharë e më pas i kanë kërkuar falje.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Jo vajzë e dashur. Nuk të kam kërkuar falje e as nuk të kërkoj falje. Ajo nuk ka lidhje me fjalën VIP. Ka qenë gjithë jetën në disco darkave, puthu me njerin…”ka thënë ai. Pyetur në lidhje me Dagz, ai është shprehur se: “I shkreti ai. Unë e shoh si peshk atë.” 

ME TE LEXUARAT