Einxhel e mërzitur për eleminimin e Beatrix: Iku një nga njerëzit që doja më shumë

Showbiz

Einxhel e mërzitur për eleminimin e Beatrix: Iku një nga

Einxhel nuk mundet dot të shijojë fitoren nga nominimi pas largimit të Beatrix.

Pas spektaklit të sotëm ishin banorët të cilët e uruan Einxhel për vazhdimësinë e eksperiencës në shtëpi.

Këto urime Einxhel nuk i mirëpriti duke sqaruar se nuk mund të jetë e lumtur që arriti të largojë një nga njerëzit më të dashur, Beatrixën.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

‘’Për çfarë të lumturohem? Që qëndrova unë dhe nxorra Trixën? Pavarësisht si shkuan gjërat unë Beatrix e kisha një nga personat më të dashur këtu brenda. Gjithësesi e dija që sido që të shkonin gjërat debatet e mia me Donaldin e di që do kishin ndikuar shumë’’,- tha ajo.

ME TE LEXUARAT