Egzona i zë vendin Trixës, ja çfarë bëjnë bashkë me Donaldin (Video)

Showbiz

Egzona i zë vendin Trixës, ja çfarë bëjnë
Pas më shumë se 100 ditësh Trixa doli e përlotur nga formati ku edhe nisi lidhjen e dashurisë me Donaldin.

Me hyrjen e banorëve të rinj Egzona Rafuna ishte ajo që u rrinte të dyve afër, e tani ajo është bërë e afërt me Donaldin.

Dje  ajo i përgatiti mëngjesin meqë pas daljes së Trixës ai nuk ndihej mirë.

Më vonë ajo dhe Donaldi u bënë bashkë për ta frikësuar Monikën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Kujtojmë se edhe Beatrix kështu fillimisht kishte nisur të shoqërohej me aktorin duke bërë shaka bashkë në shtëpi.

ME TE LEXUARAT