Efi shkon në emision por i sjellin motrën e Oltës: “Jam mësuar me një si ty brenda”

Showbiz

Efi shkon në emision por i sjellin motrën e Oltës: “Jam

Efi ishte e ftuar në Fan Club mesditën e sotme, një ditë pas eliminimit të saj nga Big Brother.

Duket se përballjet e saj me Oltën nuk kanë marrë fund, pasi në dalje ajo është përballur me motrën e aktores.

Gerta Gixhari e akuzoi Oltën se në fillim ishte kundër Luizit, por se kur e pa që loja nuk i eci, u bë palë me të.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“S’kam nevojë për këshilla, e aq më pak të tuat, se e shoh si e mbron Oltën. Unë kam parë jasht se Olta shihej fiks siç e shihja unë e bashkë me të dhe grupi i saj” iu përgjigj Efi.

Ndërsa e pyetur nga Megi se si e priti faktin që Olta nuk u ngrit as ta takonte.

“Me thënë të drejtën nuk ma ndjeu fare për atë, s’e vura re fare, vetëm kur po mbyllja derën. Po s’ma ndjeu fare, se ajo është femër e ligë,” tha Efi.

ME TE LEXUARAT