E zhgënjyer nga Donaldi, Einxhel surprizon me fjalët për Ilirin

Showbiz

E zhgënjyer nga Donaldi, Einxhel surprizon me fjalët për Ilirin

Zinxhiri i shpëtimeve mbrëmjen e djeshme ka shkaktuar  ka shkaktuar shumë debate në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania.

Fakti që Donaldi dhe Beatrix nuk shpëtuan Dagzin, i cili doli nga shtëpia e Big Brother VIP, nuk është pritur fare mirë nga Eixhel dhe këtë gjë e vuri në pah menjëherë.

“Të paktën Iliri iu ka ndenjur besnik njerëzve vet.”, tha Einxhel për Ilirin me të cilin ka pasur shumë përplasje gjatë javëve. “Unë e kam zgjedhur Sabianin gjithmonë dhe duke e ditur se kë do të zgjidhte nga pas.” ia kthen Iliri.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Megjithatë, zgjedhja e Donaldit për të shpëtuar Tanin dhe e Beatrixës për Egzonën është kritikuar gjithashtu dhe nga banorët e tjerë. Kujtojmë që në nominim për të dalë të premten është Beatrix, Donaldi dhe Einxhel. 

ME TE LEXUARAT