E veshur me të bardha në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit, ndjekësit “kryqëzojnë” këngëtaren e njohur

Showbiz

E veshur me të bardha në dasmën e Arminës dhe

Dy ditë më parë, Armina Mevlani i dha fund beqarisë pasi kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me Shkëlzen Berishën. Ajo shkëlqeu e gjitha me fustanin e bardhë që padyshim mori një vëmendje të madhe në rrjetet sociale.

Teksa në rrjetet sociale u postuan foto e video të ndryshme nga dasma madhështore, ndjekësit komentuan çdo detaj të mundshëm.

E veshur me të bardha në dasmën e Arminës dhe

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Mirëpo, ashtu si në çdo organizim të tillë nuk mund të mungojnë komentet nga ndjekësit. Këngëtarja e njohur Eranda Libohova është kritikuar në komente pasi ka ndarë në llogarinë në “Instagram” veshjen e saj.

E veshur me të bardha në dasmën e Arminës dhe

Ajo është shfaqur e veshur me një fund të gjatë dhe një xhaketë në ngjyrë të bardhë, gjë që sipas “rregullave të pashkruara” të dasmave konsiderohet si shkelje e kodit të etikës dhe për këtë nuk ka munguar ‘kryqëzimi’ nga ana e fansave.

ME TE LEXUARAT