E shikon si rivalin kryesor, Iliri komplimenton Donaldin (Video)

Showbiz

E shikon si rivalin kryesor, Iliri komplimenton Donaldin (Video)

Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj shihen si ndër konkurrentët kryesor për të rrëmbyer çmimin e madh të Big Brother VIP. 

Përgjatë tre muajve, ata janë përfshirë në një sërë debatesh dhe përplasjesh me njëri-tjetrin.

 Së fundmi, Iliri ka komplimentuar Donaldin duke i thënë: “Ti me gjithë të metat që ke, je i dashur”.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kjo deklaratë ka befasuar Donaldin, i cili duket se nuk e besonte atë që po i thoshte balerini. “Ke pirë gjë?”, i tha ai.

ME TE LEXUARAT