E lidhur me Capital T? Adrola Dushi sqaron si qendron e vërteta

Showbiz

E lidhur me Capital T? Adrola Dushi sqaron si qendron e vërteta

Capital T dhe Adrola Dushi janë një nga dyshet më të komentuara të momentit. Ata po përfliten prej disa kohësh se janë në një lidhje, por duket se asnjëra nga palët nuk e ka pranuar.

Së fundmi, modelja e pyetur nëse është i vërtetë lajmi se janë bashkë, ka deklaruar se është në një lidhje vetëm me veten e saj.

“Vërtetë e keni apo talleni? Unë jam në një lidhje me veten dhe jam shumë e lumtur”, u përgjigj Adrola.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Kujtojmë që nga martesa me biznesmenin, Adis Patushi, ajo ka një djalë.

Modelja Adrola Dushi ka uruar ish-parnerin e saj Adis Patushin për lidhjen e tij me këngëtaren Fifi.

Adrola i bëri një urim special çiftit, duke i uruar jetë të gjatë dhe të lumtur.

Donaldi: A e ke uruar Adisin për lidhjen e re me Fifin?

Adrola: Doni ta uroj këtu? Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit

Donaldi: Është për të mirë kjo apo jo?

Adrola: Po, sigurisht? S’kam asgjë kundra lidhjeve unë, jam shumë pro lidhjeve të dashurisë.

ME TE LEXUARAT