“E kam traumë”/ Pas fejesës në Për’puthen, Gerti thyen heshtjen: Ja e vërteta e ndarjes me Saiden

Showbiz

“E kam traumë”/ Pas fejesës në Për’puthen,


Ky edicion i programit të dashurisë Për’puthen pati plot ngjarje që bën bujë në shtypin rozë. Një prej tyre ishte dhe fejesa e Gertit me Saiden e cila u bë live në emision. Por nuk kaloi shumë kohë dhe çifti fshiu të gjitha postimet që kishin me njëri tjetrin.

Pas aludimeve nga miqtë e të afërmit e çiftit asnjëri prej dyshes nuk reagoi. Por gjatë mesditës së sotme në një program televiziv në një lidhje me skype ka qënë Gerti ai që ka thyer heshtjen.

Ish konkurenti i Përputhen është shprehur se për të ishte një traum tradhëtia e Saides, arsyet për të cilat ai preferoi të mos i komentonte.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.


Pjesë nga biseda:

Moderatorja: Të kanë tradhtuar?


Gerti: Po më kanë tradhtuar

Moderatori: Nën moshën 25?


Gerti: Mbi 25 vjeç

Moderatori: Do ta falje tradhtinë?


Gerti: Unë tani e kam kuptuar çfarë është tradhtia, më mirë më thuaj që nuk dua se sa të më bësh atë traum.

ME TE LEXUARAT