“E doja më të madh”/ Ish-banorja e “BBV” zmadhon gjoksin me silikon

Showbiz

“E doja më të madh”/ Ish-banorja e “BBV”

Ish-konkurrentja e “BBV”, Mikela Pupa, ka ndarë disa pyetje me ndjekësit e saj në Instagram. Një ndër pyetjet që të gjithë kanë më shumë interes të dinë është për ndërhyrjet estetike që ajo ka bërë.

Një prej ndjekësve e ka pyetur: “Cila është arsyeja që e ke bërë gjoksin silikon?”

Përgjigja e Mikelës ishte shumë e sinqertë duke u shprehur shkurtimisht: “Sepse e doja më të madh.”

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.


Mikela ka marrë pjesë dhe në programin “Përputhen”, ku e ka treguar për herë të parë se e kishte bërë gjoksin.

Në “BBV”, ajo ishte futur së bashku me miken e saj, Efin, si një konkurrente e vetme, por gjatë lojës ato u ndanë. Eksperienca e saj në “BBV”, nuk ishte shumë e gjatë pasi Mikela u eliminua shpejt. Pas “BBV”, daljet e saj televizive tashmë janë më të pakta, por në rrjete sociale Mikela është mjaft aktive ku tregon copëza nga përditshmëria e saj.

 

ME TE LEXUARAT