“E di o shpirt që të kam mërzit…”, Xhensila Myrtezaj dedikim dhe përgjigje për Bes Kallakun?!

Showbiz

“E di o shpirt që të kam mërzit…”, Xhensila

Xhensila Myrtezaj publikoi nje pjese nga kenga e saj e re e cila po interpretohet si nje pergjigje per Bes Kallakun me te cilin eshte tashme zyrtarisht ne nje proces divorci.

"Mezi pres ta degjoni! Ju se keni iden se sa shume do e degjoni kte keng gjat veres, dhe e gjitha kjo si merit e dy bashkpuntorve te mi. Kte her vim 3", shkruan Xhensila.

Ne sfond, degjohet teksti i kenges se saj ku thuhet: "Mos me kerko, e di qe te kam merzit", etj.

@xhensilamyrtezaj0 Mezi pres ta degjoni! Ju se keni iden se sa shume do e degjoni kte keng gjat veres, dhe e gjitha kjo si merit e dy bashkpuntorve te mi. Kte her vim 3 ???? #LAMTUMIR ♬ original sound - Xhensila Myrtezaj

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Publikimi i kesaj kenge nga Xhensila vjen ne nje kohe kur Bes Kallaku ka vetem pak jave qe ka publikuar kengen e tij "Mosmirnjohja" e cila gjithashtu eshte cilesuar si nje mesazh artistik i tij per ndarjen me Xhensila Myrtezajn.

ME TE LEXUARAT