Dyshohet për një të afërm/ Kush e paska spiunuar Encën në polici?

Showbiz

Dyshohet për një të afërm/ Kush e paska spiunuar Encën

Sot në mëngjes u zgjuam me lajmin që Enca Haxhia ishte arrestuar nga policia e Tiranës, për mbjellje të kanabisit në kushte shtëpie.

Asaj iu gjetën 5 vazo me hashash ne verandën e banesës së saj në periferi të Tiranës, saktësisht në Lundër.

Po kush e ka spiunuar Encën në polici? Se fundmi burimet mediatike bëjnë me dije se ka qenë një person nga rrethi i saj i ngushtë që e ka spiunuar në polici, pasi ajo organizon shumë festa private në shtëpinë e saj.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Sakaq kujtojmë që pas arrestimit, këngëtarja ka thënë në polici që është përdoruese dhe e ka për përdorim vetjak. Bashkë me të është arrestuar dhe i dashuri i saj.

 

ME TE LEXUARAT