“Dukej si një skenë filmi”, aktori i njohur përfshihet në një aksident

Showbiz

“Dukej si një skenë filmi”, aktori i njohur

Aktori i njohur, Arnold Schwarzenegger pësoi një aksident të rëndë ku makina e tij u përplas me një tjetër duke lënë të plagosur një person.

Mediat e huaja raportojnë se gjendja e tij shëndetësore është e mirë, ndërsa është shqetësuar për të plagosurën. Ngjarja ndodhi në Bulevardin Sunset Në Los Angeles.

Një burim tha për revistën People: “Ai është mirë, shqetësimi i tij i vetëm tani është gruaja që u plagos.”

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Gruaja e cila drejtonte Toyota Prius të kuqe, ka pësuar dëmtime dhe është transportuar me ambulancë në spital. Askush nuk është arrestuar dhe alkooli nuk besohet të ketë qenë një faktor.

“Dukej si një skenë filmi”, aktori i njohur

Arnold thotë se dëshiron ta takojë gruan e plagosur personalisht. “Dukej si një skenë nga një film.”, tha një dëshmitar. 

ME TE LEXUARAT