Donaldi zbulon mesazhin qe i dergoi Bora Zemanit pas ndarjes

Showbiz

Donaldi zbulon mesazhin qe i dergoi Bora Zemanit pas ndarjes

"Dua te te shkruaj por nuk di cfare te te them".

Keshtu shkruhej ne mesazhin e pare qe Donald Veshaj i ka derguar Bora Zemanit pas ndarjes.

Ka qene vete Donaldi qe ka pohuar publikisht se pas ndarjes me Boren, ka pasur shume telefonata dhe komunikim me shoqen e saj Semi Jaupaj.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Me ka lodhur shume Semi dhe ne fund me tha shkruaji vete. Dhe une s`kisha cfare beja dhe i shkruajta ku i thashe "dua te te shkruaj por s`di cfare te te them".

Kjo permbajtje mesazhi u konfirmua edhe nga Bora, gjate intervistes qe ajo dha ne emisionin "Me ler te flas".

Bora tha se kishte hyre ne BBA, per shoqen e saj Semin, pasi publiku po mendonte se ajo kishte nje afeksion me Donaldin.

"Une hyra aty per shoqen time, sepse nuk doja te dukej keq ne syte e publikut. Me kane thene a do ta takosh Donaldin, dhe kam menduar qe nese ai do kerkonte, do ta takoja per mbeshtetje, por vetem kaq, s`ka qene e planifikar", tha Bora Zemani.

ME TE LEXUARAT