Do të martohesh me të ?”/ Dagz-i i ka vënë një kusht Einxhellit

Showbiz

Do të martohesh me të ?”/ Dagz-i i ka vënë një

Dj Dagz  vendosi që t’u përgatiste ushqim vajzave Einxhellit dhe Egoznës, të cilat ndodheshin të ulura te shezlogët jashtë në oborr.

E kur të gjithë shohin Dagz me ushqimin në dorë nisin e ngacmojnë si atë ashtu edhe moderatoren.

Beniada sapo e pa tha “Dagz çun për shtëpi”, e pastaj e pyet atë nëse do të martohej me Einxhel edhe pse pi cigare.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Beniada: Shih shoqet e nuses erdhën me vrap. Sa i mirë ky Dagz-i. Çun për shtëpi ky Dagz.

Einxhel: Sa do thoja nuk ka marrë filadelfia, po thashë lëre se s’po ja them fare

Egzona: Ti po do me gjet të pa përgatitur Dagz-in?

Beniada: Hiqe këtë cigaren tani. O Dagzi ti do ta martosh edhe po piu cigare?

Dagz: Jo, jo. Kushtin kryesor e ka me lënë cigaren

Arbër: Einxhel këtu ndahen rrugët tona

Iliri: Për t’u martuar paske Dagz

Dagz: Nuk kam pas nevojë me i thënë hiç, vet e ka propozuar

Beniada: Bravo Dagz-i sa të dua

ME TE LEXUARAT