"Do flirtoja me Beatrix-in", Atdheu nxjerr mesazhet me zemra me Borën

Showbiz

"Do flirtoja me Beatrix-in", Atdheu nxjerr mesazhet me zemra me

Në promon e intervistës së “Glamour Zone”, e cila del e plotë nesër shihet ish-konkurrenti i “Për’Puthen” Atdhe Xheravina duke treguar bisedat e fundit me Bora Zemanin.

Me aq sa shihet në promo aty ka puthje dhe zemra. “E di si bëhem kur dashurohem, si pulë!”, i thotë Atdheu në Promo moderatores e cila i kërkon t’i tregojë mesazhet e fundit me Borën.

“Me zemra! Ok”, shprehet gazetarja pasi ka lexuar mesazhet në smartfonin e Atdheut.

“Mos pafsh ditë të bardha!”, ia kthen me humor ish-konkurrenti i “Për’Puthen”.


I pyetur se me cilën nga vajzat do flirtonte, Atdheu thotë: “Me Beatrix-in”, duke sfiduar kësisoj Donald Veshajn që është në një lidhje me këngëtaren.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RTV ORA (@rtvora)

I pyetur nëse do e kishte problem konkurrencën, Atdheu thotë: “Le të fitojë më i miri”

“@atdhe_xharavina shokon publikun shqiptar. Në intervistën me @esterbylyku, ai publikon biseda private madje është i gatshëm të flirtojë me @beatrixramosaj . Atdheu ka dhe një përgjigje për @donaldveshaj“, shkruhet në promon e videos në “Instagram”.

ME TE LEXUARAT