"Do e marr në klip"/ Me kë është fans Noizy në Big Brother Vip? Komenti epik

Showbiz

"Do e marr në klip"/ Me kë është fans Noizy

Armaldo Kllogeri, siç e thërrasim tashmë të gjithë Maestro, është padiskutim një nga personazhet që ka spikatur më shumë në “Big Brother Vip Albania.”

Një koment për Maestron e ka edhe reperi Noizy, i cili për herë të parë komenton në lidhje me këtë format.


Armaldo po kërcente këngën e reperit “Heart Attack”, së bashku me Kiarën dhe Efin. Kjo video është ripostuar nga Noizy, i cili shkruan në Instastory: “Këtë vëllain do e marr në klip”

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kujtojmë se më herët, Aida Kllogjeri, bashkëshortja e Armaldos, ishte e ftuar së fundmi në një intervistë.

"Do e marr në klip"/ Me kë është fans Noizy

Ajo u përlot sapo pa disa video të Armaldos brenda shtëpisë dhe pranoi se për shkak të gjendjes emocionale nga shtatzënia, kaq qarë shpesh këto kohë.

“Kam qarë për çdo banor që ka dalë. Vetëm kur të dalë Armaldo s’ do qaj… Jo, nuk dua të dalë ai të shtunën”, tha më tej ajo.

 

ME TE LEXUARAT