Dj Dagz doli nga shtëpia, Einxhel i shpreh më në fund dashurinë

Showbiz

Dj Dagz doli nga shtëpia, Einxhel i shpreh më në fund

Dj Dagz ishte personi i dytë që doli nga shtëpia e Big Brother VIP mbrëmjen e djeshme.

Eliminimi i tij erdhi pas Xheisarës e cila ishte në nominim me Egzonën dhe Tanin.

Gjatë spektaklit, u vendos zinxhiri i shpëtimit dhe në fund ngelën Einxhel dhe DJ Dagz.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Të dy dolën në nominim dhe ishte DJ nga Kosova që la shtëpinë. Mirëpo, kur Dj Dagz u largua, ajo i shprehu dashurinë duke i thënë se e do shumë.

Në studio, ai u shpreh se është ndjerë i zhgënjyer nga fakti se nuk u shpëtua nga Donaldi dhe Trixa. Donaldi zgjodhi të shpëtonte Tanin ndërsa Trixa përmendi Egzonën.

ME TE LEXUARAT