Dea Mishel e frikësuar kërkon konfirmimin e Oltës, aktorja: Perfekte…

Showbiz

Dea Mishel e frikësuar kërkon konfirmimin e Oltës, aktorja:

Nominimi i Luizit, Kiarës dhe Efit dhe eleminimi i kësaj të fundit e ka vendosur mbrëmjne e djeshme në një presion të madhe DeaMishel.

Menjëherë pas spektaklit ajo ka qenë në ambientet e tualiteti ku i ka kërkuar Oltës aprovimin për sjelljen e saj.

Ndërkohë që po e ndihmonte të zbërthente bluzen Dea e pyet Oltën se si kishte reaguar dhe përgjigja e saj do t’ju habit.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

DeaMishel: Po unë si reagova

Olta: Perfekt, perfekt

Dea Mishel e cila fitoi “Lojën e inteligjencës”, kishte në dorë zarfin e kuq të futur në shtëpi nga Vëllai i Madh.

Duke qenë se fitoi lojën, Dea kishte mundësinë të dërgonte tre banorë në televotim.

Banorët që ajo zgjodhi ishin Efi, Kiara dhe Luizi.
Ishte që la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri, duke hequr dorë nga çmimi i madh.

ME TE LEXUARAT