Dasma/ Përlotet Armina Mevlani: Ja pse më preku fjalimi i ‘Doktorit’

Showbiz

Dasma/ Përlotet Armina Mevlani: Ja pse më preku fjalimi i

Moderatorja Armina Mevlani ka sjellë detaje nga dasma e pak ditëve më parë, ku pjesë e tyre ishin edhe disa minuta nga fjalimi i vjehrrit të saj Sali Berishës.

Në mbrëmjen e sotme, nga emisioni “Goca dhe Gra”,  gjatë fjalimit Berisha në formë shakaje i tha Arminës se i kishte vjedhur audiencën dhe u shpreh se arritja më e madhe e të birit është vetë Armina Mevlani.

Moderatorja tha se pikërisht ky fjalim i vjehrrit të saj ishte nga surprizat më të bukura të mbrëmjes.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

"Edhe për mua fjalimet e doktorit dhe të babit kanë qenë pjesa më emocionuese. Nga babi e prisja por nga doktori jo me thënë të drejtën, të thoshte diçka kaq të ndjerë e të lartësojë femrën dhe ti japë femrës respektin dhe lëvdatat e duhura.

Akoma e shikoj videon dhe mund të them se ka qenë ndër surprizat më të bukura të asaj mbrëmjeje,"-tha Armina Mevlani.

Por ashtu la të kuptohej se Berishën nuk e thërriste në emër, por si të gjithë: Doktori!

ME TE LEXUARAT