Dagz tregon si e sheh Donaldin pas ‘tradhëtisë’ që i bëri aktori

Showbiz

Dagz tregon si e sheh Donaldin pas ‘tradhëtisë’ që i

Dagz u eliminua të martën nga Big Brother Vip.

I ftuar sot në Fan Club ai i ka sqaruar njëherë e mirë të gjitha aludimet e publikut.

Në lidhje me raportin me Donaldin për shkak të ngjarjes së fundit Dagz ka thënë se e arsyeton veprimin e tij.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Sikur të kishte ndodh jashtë Big Brother duke qenë shokë do ishte e pafalshme, por meqë ka ndodh brenda dhe është lojë mbetet thjesht lojë”, u shprehë Dagz duke treguar se s’ka vend për hatërmbetje mes tij dhe Donaldit.

ME TE LEXUARAT