Dafina Zeqiri shtatzënë për herë të parë?! Ky detaj po “çmend” rrjetin!

Showbiz

Dafina Zeqiri shtatzënë për herë të parë?! Ky

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë një ndër çiftet më të përfolur të momentit. Dyshja e famshme po e shijon në maksimum lidhjen e tyre të dashurisë pas rikthimit së bashku. Këngëtarja dhe Geek kanë udhëtuar drejt Turqisë për të shijuar ditë disaë pushime.

Ata kanë ndarë momente me ndjekësit në rrjete sociale, ku nuk ngurojnë t’i shprehin publikisht dashurinë njëri-tjetrit. Së fundmi, këngëtarja ka bërë një postim që ka befasuar jo pak ndjekësit.

Ajo ka shfaqur barkun në një video, në mbishkrimin e së cilës përmes emojive ka shkruar “foshnje apo buka e tepërt”.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Siç shihet nga pamjet, Dafina duket në një restorant dhe mesa duket gjithçka është në kuadrin e një shakaje. 

ME TE LEXUARAT