Cfarë i tha Donaldi "në vesh" Trixës gjatë daljes nga Big Brother VIP

Showbiz

Cfarë i tha Donaldi "në vesh" Trixës gjatë daljes

Big Brother Vip ka nxjerre jashte diten e djeshme partneren e Donaldit, Beatrixen, e cila ishte ne nominim bashke me Einxhellin.

Cifti dhe Einxhel shkuan ne televotim nga Arbri.

Tenisti hapi kutine e pandores dhe zgjodhi te conte ne televotim 3 persona dhe beri zgjedhjen e tij.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Cifti me ne fund u vune perballe njeri-tjetrit.

Pritshmerite e publikut ishin qe te nxirrnin Beatrixen,  madje ajo vete tha ne studio pas daljes, se e kishte pritur largimin.

Arbana mori zarfin dhe e lexoi.

Vendimi ishte i papritur, pasi Big Brother vendosi qe personi qe do te linte ne menyre te menjehershme sot shtepine ishte Beatrix. 

Donaldi ne momentin qe doli Trixa i dha nje mesazh te forte: “Ruaj qetesine per gjithcka.

Do te shihemi bashke, cfare do qe te ndodhe duhet te ruash qetesine! Behu e forte! Do te shihemi jashte”.

ME TE LEXUARAT