“Buzën e ke të bukur”, Donaldi nuk përmbahet ndaj Beatrixës (Video)

Showbiz

“Buzën e ke të bukur”, Donaldi nuk përmbahet ndaj

Donaldi dhe Beatrix kohët e fundit  kanë përjetuar një krizë në marrëdhënien e tyre sa u mendua se po shkon drejt fundit.

Por pas spektaklit të ditës së martë pas shumë diskutimeve që patën së bashku dyshja kanë arritur të gjejnë paqe me njëri-tjetrin.

Teksa ndodheshin në kutitë e kartonit Donaldi përdor një fjalor shumë të këndshëm ndaj Trixës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Buzen e ke te bukur, ta ha fare”, ishin fjalët e tij që Beatrix i pranoi me shumë qejf.

 

ME TE LEXUARAT