Buta së shpejti baba, zbulon gjininë e bebes

Showbiz

Buta së shpejti baba, zbulon gjininë e bebes

Artisti dhe bashkëshortja e tij, Fjolla, janë në pritje të fëmijës së parë. Këtë të premte, Buta ka postuar në profilin e tij në “Instagram” momentet e ëmbla, teksa qëndron pranë barkut të rrumbullakosur të partneres.

Çifti pritet të sjellë në jetë një vajzë, bazuar në ‘emojin’ që ai i ka bashkangjitur fotove.

Buta dhe Fjolla janë në një marrëdhënie prej disa vitesh. Dashurinë, ata e kurorëzuar në martesë dy vite më parë, ndërsa tani duket se janë gati të zgjerojnë familjen e tyre.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT