Brenda festës madhështore të 30-vjetorit të Bora Zemanit (Foto)

Showbiz

Brenda festës madhështore të 30-vjetorit të Bora Zemanit

Bora Zemani mbushi 30 vjeç më 9 janar, por atë ditë u mbush me dhurata, lule e urime, ndërsa festë madhështore e shtyu për mbrëmjen djeshme.

Brenda festës madhështore të 30-vjetorit të Bora Zemanit

Të ftuarit ishin pjesa më e madhe e personazheve publikë dhe figurave të rëndësishme të Top Channel.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Brenda festës madhështore të 30-vjetorit të Bora Zemanit

Nuk mungojnë as miqtë më të ngushtë të Borës. Klajdi dhe Bruno po këndojnë dhe kaq u desh që atmosfera të arrijë kulmin.

Nuk mungon as Arbori që rri pjesën më të madhe të kohës me mamin, i veshur me kostum dhe i qeshur.

Brenda festës madhështore të 30-vjetorit të Bora Zemanit

Bora Zemani ka qenë në qendër të medias, për shkak të lidhjes së saj me aktorin Donald Veshaj.

Brenda festës madhështore të 30-vjetorit të Bora Zemanit

Ky i fundit nisi një histori të re me Beatrix brenda shtëpisë së Big Brother.

ME TE LEXUARAT