Brenda dasmës së Ilir Shaqirit, pamjet e celebrimi, ja kush janë të ftuarit(Foto)

Showbiz

Brenda dasmës së Ilir Shaqirit, pamjet e celebrimi, ja kush janë

Fituesi i “Big Brother VIP” Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Emanuela kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceremoni martesore buzë detit.

Siç e ka treguar dhe më parë balerini ka zgjedhur një ceremoni në një restorant pranë bregdetit në Durrës.

Ata janë bekuar nga kryetari i bashkisë Erion Veliaj.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Brenda dasmës së Ilir Shaqirit, pamjet e celebrimi, ja kush janë

Në këtë ditë të rëndësishme, bashkëshortja e Ilirit feston gjithashtu ditëlindjen e saj.

Brenda dasmës së Ilir Shaqirit, pamjet e celebrimi, ja kush janë

Burime kanë zbuluar pamjet nga ceremonia madhështore dhe të ftuarit  janë disa prej ish-banorëve dhe shumë personazhe të njohur.

ME TE LEXUARAT