"Bora Zemani është femra më mendjemadhe", ish-konkurrentja e Përputhen tregon çfarë i bëri moderatorja

Showbiz

"Bora Zemani është femra më mendjemadhe",

Antonia Gjoka, ish-konkurentja e "Përputhen", ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin "Glamour Zone", ku për herë të parë foli për marrëdhënien me moderatoren e mirënjohur Bora Zemani.

Gjatë intervistës së saj, Antonia rrëfeu një histori me Borën, ku tregoi një anë të panjohur të moderatores.

Ester Bylyku: Cila nga femrat e show bizit, është më mendjemadhe sipas mendimit tënd?

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Antonia Gjoka: Bora Zemani. Duke qenë se kemi rastisur në të njëjtin korridor dhe nuk jemi përshëndetur.

Më ka qëndruar e ftohtë. Ndoshta ashtu ka natyrën e saj. Por unë jam 2-fish më e ftohtë në momentin që nuk shoh mirësjellje.

 

ME TE LEXUARAT