Bora Zemani bën urimin e ëmbël për njeriun më të bukur në jetën e saj

Showbiz

Bora Zemani bën urimin e ëmbël për njeriun më të

Ditën e sotme një person shumë i rëndësishëm për Borën feston ditëlindjen.

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.


Ditën e sotme një person shumë i rëndësishëm për Borën feston ditëlindjen dhe është e ëma e saj. Këtë na e ka treguar vetë Bora, ku ka postuar një foto nga fëmijëria e saj me të ëmën dhe ka shkruar një urim për të.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

E bukura ime, e mira ime

Edhe 100 vite të lumtura për ty dashuri, ashtu siç i meriton!

Je frymëzimi im dhe shembulli më i mirë


Të dua aq shumë sa nuk e them dot me fjalë

Bora Zemani bën urimin e ëmbël për njeriun më të

ME TE LEXUARAT