Bojken Lako nuk fshihet më, kjo është bjondja që i ka ‘vjedhur’ zemrën

Showbiz

Bojken Lako nuk fshihet më, kjo është bjondja që i ka

Kantautori i njohur Bojken Lako duket se po shijon i lumtur lidhjen e tij të re. Pak kohë më parë ai postoi në Instagram vetëm dorën e partneres së tij ndërkohë që mbrëmë Kryefjala.com e ka fotografuar krah biondes simpatike.

Çifti ishte shumë i kujdesshëm për të mos e shfaqur dashurinë në publik, por herë pas here dukeshin edhe shumë të dashuruar.

Bojken Lako ka qenë gjithnjë shumë i rezervuar sa i takon jetës private dhe s’ka qenë kurrë personazhi i lajmeve rozë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Edhe lidhjen mbi 10 vjeçare me ish partneren e tij, Semi Jaupaj e ka mbajtur gjithnjë larg medias.

Semi nga ana tjetër po ashtu është përfolur për një lidhje të re, ndërkohë që të dy ruajnë një raport shumë miqësor me njëri-tjetrin.

Bojken Lako nuk fshihet më, kjo është bjondja që i ka

ME TE LEXUARAT