Bieta pushime me nënën dhe vjehrrën e saj: Kaluan ditë të vështira, është koha për… (Foto)

Showbiz

Moderatorja Bieta Sulo këtë fundjavë ka publikuar disa foto nga plazhi, ku shihet që në praninë e saj janë nëna dhe vjehrra. Moderatorja është shprehur që pas Covid-19, është e mira që pushimet ti kaloni gjithë bashkë, duke mos harruar gjyshërit e fëmijëve.

“Po ndonje dite pushimi me mamate a e ke menduar per kete vere? Me gjysherit qe kujdesen gjithe vitin per niperit dhe mbesat e tyre e qe aq shume i duan… kaluan ditet e veshtira te izolimit, koha per ta per te dale e shijuar… e them sa here, Kroi eshte me shume fat qe jo vetem i ka njohur, por edhe shijuar kohen me te 4-t gjysherit (ps. une vet kam patur vetem gjyshet, jo gjysherit)”, shkruan Bieta Sulo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Bieta është martuar me Alban Dudushin, me të cilin ka edhe djalë, Kroin.

ME TE LEXUARAT