Beniada nuk shqiptoi dot emrin e tij, ja si reagon Yll Limani

Showbiz

Beniada nuk shqiptoi dot emrin e tij, ja si reagon Yll Limani

Beniada është banorja më e buzëqeshur, pozitive e shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Për faktin që ka jetuar në Itali, shqipja e saj nuk është perfekte dhe emrat nuk mund t’i shqiptojë gjithmonë siç duhet.

Ajo shfaqet duke i shqiptuar emrin Ylli Limanit .Ky moment nuk i ka shpëtuar këngëtarit.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ylli e ka ndarë videon epike në InstaStory, teksa etiketon Beniadën dhe vendos emojin e syve me zemra.

“Prej sot emrin e kom Ydhi Dhimani”- shkruan ai me humor.

Beniada nuk shqiptoi dot emrin e tij, ja si reagon Yll Limani

“Po sa i bukur ishte ai çuni, sa i lezetshëm, si arush i vockël. Ydhi Dhimani. Shumë i lezetshëm.”- thotë ajo ndër të tjera për Yllin, teksa i shkriu të gjithë së qeshuri.

Për faktin që mezi i shqipton fjalët në shqip, Beniada ngacmohet shpesh nga banorët e shtëpisë.

 

ME TE LEXUARAT