Beatrix mungon në Fan Club, moderatorja tregon se ajo nuk ndjehet mirë pas daljes nga BBV

Showbiz

Beatrix mungon në Fan Club, moderatorja tregon se ajo nuk ndjehet mirë

Në Fan Club sot kanë qenë të ftuar të eliminuarit e fundit të Big Brother Vip.

Dagz dhe Xheisara janë dy prej tyre të cilët kanë treguar gjerësisht përvojën e tyre brenda shtëpisë për aq kohë sa qëndruar në BBV.

Dojna Mema ka treguar se Beatrix nuk do jetë prezente në këtë emision për shkak se ajo ndihet keq emocionalisht dhe është shumë e ngarkuar psikologjikisht.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ajo po ashtu theksoi se Trixa i ka premtuar se do vijë javën tjetër.

ME TE LEXUARAT