Beatrix ironizon keq Donaldin: Pres princin origjinal, jo…

Showbiz

Beatrix ironizon keq Donaldin: Pres princin origjinal, jo…

Beatrix Ramosaj ka ironizuar Donald Veshajn me videon e saj të fundit.

Dyshja që u ndanë vetëm pak ditë pas mbarimit të Big Brother VIP nuk treguan kurrë se çfarë ndodhi mes tyre, megjithatë këngëtarja thotë se po pret princin e vërtetë dhe jo atë ‘nga Vlora’.

Në një video të publikuar nga ajo në Instagram, Beatrix shfaqet në rolin e ‘Borëbardhës’ që vjen ta shpëtojë një princ.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Borëbardha ra në gjumë dhe e vetmja mënyrë që mund ta zgjonte ishte...

puthja e vërtetë nga princi, por e princit origjinal, jo e princit accc…”, thuhet në video, ironi ndaj Donaldit

Beatrix ironizon keq Donaldin: Pres princin origjinal, jo…

ME TE LEXUARAT