BBA Vip, ja kë voton publiku si më të preferuar mes Julit dhe Eglës deri në këtë pikë të lojës

Showbiz

BBA Vip, ja kë voton publiku si më të preferuar mes Julit dhe

Julian Deda është votuar nga publiku si më i preferuari deri në këtë pikë të lojës mes tij dhe Eglës në avantazhin që ai kishte si lider.

50.26% ishin votat e grumbulluara nga Juli në televotimin që zgjati 72 orë, teksa Egla grumbulloi 49.74%.

Ai u shpreh se zgjodhi Eglën në këtë televotim sepse sipas tij banorja ishte më e sprovuara në këto 101 ditë dhe e shihte si më të rrezikshmen në lojë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ledion Lico theksoi se diferenca ka qene shume e vogel, me vetem 18 vota, madje tha se ky mund te jete votimi me i ngushte qe ka ndodhur ne Big Brother ndonjehere.

ME TE LEXUARAT