“Bardhi s’ka t*stikuj”, Sara i del garante Rozës: Ka b*le, ia kam prekur unë çdo natë!

Showbiz

“Bardhi s’ka t*stikuj”, Sara i del garante Rozës: Ka

Modelja Sara Gjordeni iu është përgjigjur deklaratave të Roza Latit, e cila u shpreh se partneri i saj, Bardhi nuk ka testikuj. Sara Gjordeni, gjatë një debati me moderatoren, është shprehur se Bardhi “ka testikuj”, duke shtuar se ia ka prekur vetë çdo natë.

Modelja theksoi se burrërinë, këngëtari e ka treguar vetëm në vende që i di vetëm ajo. Ndërsa ka “kërcënuar” Roza Latin se: “Të kam thënë të njoh, mos më provoko. Ish-in jashtë mos ma përmend. Do të përmendësh jashtë, t’i përmend edhe unë. Ik Roza, përmende dikë që nuk është këtu. Mos sill diçka nga jashtë, di prap unë edhe me figura publike. Rri urtë, mos më ngacmo.”

Ndërkohë në momentin e përplasjes mes tyre i panishëm ishte edhe Bardhi, i cili s’ka ndërhyrë në debat.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Pjesë nga debati:

Sara Gjordeni: Ti më përmend tek Bardhi sa herë do ti tregosh paburrërinë

Roza Lati: Po patjetër

Sara Gjordeni: Testikuj ka, ia kam prekur unë.

Roza Lati: Ia ke prekur?

Sara Gjordeni: Ia kam prekur unë çdo natë dhe ka, burrninë e ka treguar në disa vende që i di vetëm unë.

Sara Gjordeni: Nuk mund t’i thuash që s’ke mbrojtur të dashurinë tënde dhe nuk ke testikuj

Roza Lati: Ai rri ha makarona dhe nuk mbron femrën e vet

ME TE LEXUARAT